Sprej Nord-Test Reiniger U87 - čistič

Helling Nord-Test Reiniger U87 je čistič z penetračnej sady Nord-Test na dôkladné vyčistenie kontrolovaného zvaru od nečistôt. je ekologický, netoxický, bezpečný čistič na báze rozpúšťadla, rýchle sa odparuje a nezanecháva mapy.

Dostupnosť:
SKLADOM
Obj. čislo:
090024

13 € s DPH 10,83 € bez DPH

+ -

Sprej Nord-Test Reiniger U87 - čistič

Teplotný rozsah použitia -5°C do +50°C. Pri nízkych teplotách (od - 5°C až do +10°C) je nevyhnutné zvýšiť čas penetrácie. Prostriedky Nord-Test vyhovujú nornám DIN EN ISO 3452-2 a KTA.

Ku kompletnej kapilárnej skúške je treba použiť všetky tri spreje zo sady Nord-Test (Reiniger U87, Kontrastrot U88, Entwickler U89).

Nord-Test sada pre kapilárne skúšky patrí do série U, určené pre kontrolu povrchových vád, trhlín a pórov na rôznych typoch materiálov. Povrchová vada je identifikovaná svetlou červenou farbou, silne kontrastujúcou s bielym podkladom nanesenej vývojky. Penetračný spray Kontrastrot U88 má veľmi nízke povrchové napätie a dobrú vzlýnavosť, preto ho možno použiť na zisťovanie mikro-poréznych trhlín so šírkou od 0,00025mm.

Vhodný na použitie na materiáloch: liatina, oceľové plechy, oceľové odliatky, neferomagnetické kovy, zvary, produkty práškovej metalurgie, syntetické materiály, keramika a plasty (neplatí pre porézne typy).

Oblasť použitia: letecký, lodný a automobilový priemysel, metalurgia, elektrotechnika, energetika, zlievarenstvo a konštrukcie

Balenie: 500 ml

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod