UVEX

*** KATALÓG OKULIAROV UVEX 2020 ***

Okuliare sú certifikované podľa noriem:
EN 166 - osobné prostriedky na ochranu očí
DIN EN 169 - filtre na zváranie a podobné technológie
DIN EN 170 - filtre proti ultrafialovému žiareniu
DIN EN 172 - protislnečné filtre na používanie v priemysle

Zobrazenie:
Zoradiť:
Ochranné okuliare UVEX - rada ASTROSPEC 2.0

Ochranné okuliare UVEX - rada ASTROSPEC 2.0

Ľahké univerzálne okuliare s moderným dizajnom. Majú panoramatické zorníky z polykarbonátu s integrovanou bočnou ochranou na optimálne krytie oblasti očí so systémom vetrania uvex s labyrintovým tesnením na zaistenie príjemnej klímy pre oči. S povrchovou úpravou uvex supravision - vo vnútri nehmliaca úprava, zvonku mimoriadna odolnosť voči poškriabaniu a chemikáliám. Viacstupňový sklon straničiek umožňuje individuálne prispôsobenie akýmkoľvek kontúram tváre. Mäkké protišmykové konce zabraňujú tvorbe tlakových bodov. Spoľahlivá ochrana proti ultrafialovému žiareniu s faktorom UV 400.

Obj. čislo:
astrospec
Dostupnosť: Skladom
13,50 € s DPH 11,25 € bez DPH
+ -
Ochranné okuliare UVEX - rada SUPER F OTG pre zváračov

Ochranné okuliare UVEX - rada SUPER F OTG pre zváračov

Okuliare s čierno-zeleným rámom a sivým zorníkom z polykarbonátu.poskytujú vynikajúce krytie oblasti očí. Vhodné na dioptrické okuliare alebo ako okuliare pre návštevníkov. Majú mäkké konce ramienok, zaisťujú tak pocit pohodlia pri nosení, zároveň ponúkajú neobmedzené periférne vnímanie. Na vnútornej strane s povrchovou úpravou uvex infradur plus zabraňujúcou roseniu, zvonku odolné proti poškriabaniu a iskrám. Kombinovaná ochrana proti infračervenému aj ultrafialovému žiareniu s faktorom UV 400. Dokonalé vnímanie farieb vďaka protislnečným filtrom uvex. Vo viacerých stupňoch ochrany pre zváračov - všetky sú certifikované podľa normy EN 166 (osobné prostriedky na ochranu očí) a EN 169 (ochrana pre zváračov).

Obj. čislo:
super f otg
Dostupnosť: Skladom
15,70 € s DPH 13,08 € bez DPH
+ -
Ochranné okuliare UVEX - rada I-VO pre zváračov

Ochranné okuliare UVEX - rada I-VO pre zváračov

Okuliare majú čierno-zelený rám a panoramatické sivé zorníky z polykarbonátu. Sú vyrobené z tvrdých a mäkkých komponentov, vďaka čomu sú tvrdé a stabilné v kritických miestach a zároveň mäkké v citlivých oblastiach nosa, čela a uší. Možnosť viacstupňového nastavenia dĺžky aj sklonu straničiek. Vďaka tomu je zaručené optimálne a trvalé pohodlie pri nosení, pričom sa prispôsobia akýmkoľvek kontúram tváre. Spoľahlivá ochrana proti ultrafialovému žiareniu s faktorom UV 400 a proti infračervenému žiareniu. S úpravou zabraňujúcou roseniu zvnútra a mimoriadne odolné proti poškriabaniu zvonku – minimalizácia poškodenia od iskier vznikajúcich pri zváraní (uvex infradur plus). V troch stupňoch ochrany pre zváračov - všetky sú certifikované podľa normy EN 166 (osobné prostriedky na ochranu očí) a EN 169 (ochrana pre zváračov).

Obj. čislo:
i-vo
Dostupnosť: Skladom
13,80 € s DPH 11,50 € bez DPH
+ -
Ochranné okuliare UVEX - rada SUPER FIT pre zváračov

Ochranné okuliare UVEX - rada SUPER FIT pre zváračov

Ľahké športové okuliare s kĺbovým pripojením a s čierno-zeleným rámom, s najvyššiou mierou optickej čistoty vďaka mimoriadne tenkým sivým zorníkom z polykarbonátu. Na vnútornej strane s povrchovou úpravou uvex infradur plus zabraňujúcou roseniu, zvonku odolné proti poškriabaniu a iskrám. Kombinovaná ochrana proti infračervenému aj ultrafialovému žiareniu s faktorom UV 400. Dokonalé vnímanie farieb vďaka protislnečným filtrom uvex. Aerodynamicky optimalizovaná geometria zorníkov zvažujúcich sa dopredu zaisťuje optimálne vetranie a príjemnú klímu pre oči. V dvoch stupňoch ochrany pre zváračov - oboje sú certifikované podľa normy EN 166 (osobné prostriedky na ochranu očí) a EN 169 (ochrana pre zváračov).

Obj. čislo:
superfit
Dostupnosť: Skladom
13,80 € s DPH 11,50 € bez DPH
+ -
Ochranné okuliare UVEX - rada ULTRAVISION pre zváračov

Ochranné okuliare UVEX - rada ULTRAVISION pre zváračov

Flexibilné uzavreté okuliare sú vhodné na použitie cez dioptrické okuliare, s neobmedzeným periférnym vnímaním. Sú s náhlavnou gumovou páskou, s premysleným vetraním a odveterávaním. Číre polykarbonátové zorníky s prídavným sivým zorníkom sú osadené v čierno-zelenom ráme. Zabezpečené dokonalé vnímanie farieBT vďaka protislnečným filtrom uvex. Na vnútornej strane s povrchovou úpravou uvex infradur plus zabraňujúcou roseniu, zvonku odolné proti poškriabaniu a iskrám. Kombinovaná ochrana proti infračervenému aj ultrafialovému žiareniu s faktorom UV 400. Piaty stupeň ochrany pre zváračov + sú certifikované podľa normy EN 166 (osobné prostriedky na ochranu očí) a EN 169 (ochrana pre zváračov).

Obj. čislo:
ultravision
Dostupnosť: Skladom
23,70 € s DPH 19,75 € bez DPH
+ -
Ochranné okuliare UVEX - rada 9116 pre zváračov

Ochranné okuliare UVEX - rada 9116 pre zváračov

Tesne priliehajúce okuliare s bočnou ochranou a horným krytím oblasti očí. Čierno-zelený rám a sivý zorník z polykarbonátu chránia pred časticami zdola vďaka špeciálne tvarovanému okraju a s anatomicky tvarovaným nosovým mostíkom. Spoľahlivá ochrana vďaka dokonalému nasadeniu: viacstupňový sklon straničiek a nastavenie dĺžky straničiek umožňujú individuálne prispôsobenie akýmkoľvek kontúram tváre. Na vnútornej strane s povrchovou úpravou uvex infradur plus zabraňujúcou roseniu, zvonku odolné proti poškriabaniu a iskrám. Kombinovaná ochrana proti infračervenému aj ultrafialovému žiareniu s faktorom UV 400. Dokonalé vnímanie farieb vďaka protislnečným filtrom uvex. Vo viacerých stupňoch ochrany pre zváračov - všetky sú certifikované podľa normy EN 166 (osobné prostriedky na ochranu očí) a EN 169 (ochrana pre zváračov).

Obj. čislo:
9116
Dostupnosť: Skladom
28,80 € s DPH 24,00 € bez DPH
+ -
Ochranné okuliare UVEX - rada 9104 pre zváračov

Ochranné okuliare UVEX - rada 9104 pre zváračov

Okuliare s vymeniteľným vyklápateľným filtrom. Čierno-zelený rám a sivý zorník z polykarbonátu chránia pred časticami zdola vďaka špeciálne tvarovanému okraju a s anatomicky tvarovaným nosovým mostíkom. Spoľahlivá ochrana vďaka dokonalému nasadeniu: viacstupňový sklon straničiek a nastavenie dĺžky straničiek umožňujú individuálne prispôsobenie akýmkoľvek kontúram tváre. Na vnútornej strane s povrchovou úpravou uvex infradur plus zabraňujúcou roseniu, zvonku odolné proti poškriabaniu a iskrám. Kombinovaná ochrana proti infračervenému aj ultrafialovému žiareniu s faktorom UV 400. Dokonalé vnímanie farieb vďaka protislnečným filtrom uvex. Vo viacerých stupňoch ochrany pre zváračov - všetky sú certifikované podľa normy EN 166 (osobné prostriedky na ochranu očí) a EN 169 (ochrana pre zváračov).

Obj. čislo:
9104
Dostupnosť: Na objednávku
42,20 € s DPH 35,17 € bez DPH
+ -
Ochranné okuliare UVEX - rada CYBRIC
Výpredaj -17%

Ochranné okuliare UVEX - rada CYBRIC

Ľahké okuliare s dynamickým športovým dizajnom- Zmäkčené koncovky straničiek. Zorníky sú z polykarbonátu, s možnosťou protislnečného filtra, ľahko vymeniteľné. Nastaviteľná inklinácia a dĺžka straničiek.

Obj. čislo:
cybric
Dostupnosť: Skladom
12,60 € 10,50 € s DPH 10,50 € 8,75 € bez DPH
+ -