• Úvod
  • >>
  • LOCTITE produkty

LOCTITE produkty

Zobrazenie:
Zoradiť:
LOCTITE 638 - upevňovanie 10ml

LOCTITE 638 - upevňovanie 10ml

Univerzálny upevňovač s vysokou pevnosťou a rýchlym tvrdnutím zelenej farby. Je navrhnutý na lepenie lícovaných valcových dielcov, najmä s úzkymi medzerami pre spoj blížiacimi sa k 0,25 mm. Tento produkt vytvrdzuje pri absencii vzduchu medzi lepenými kovovými povrchmi a zabraňuje uvoľňovaniu a netesnostiam spôsobenými rázovým zaťažením a vibráciami. Fungujú na aktívnych kovoch, ale aj na pasívnych materiáloch, kde vykazujú robustné vytvrdnutie. Produkt ponúka odolnosť voči vysokým teplotám, dobrú znášanlivosť s olejom a toleruje menšie povrchové nečistoty.

Obj. čislo:
L63810
Dostupnosť: SKLADOM
15 € s DPH 12,50 € bez DPH
+ -
LOCTITE SF 7063 - čistič a odmasťovač 400ml

LOCTITE SF 7063 - čistič a odmasťovač 400ml

Univerzálny produkt na čistenie a odmasťovanie akýchkoľvek povrchov alebo častí strojov pred opravou alebo montážou zahŕňajúcou lepidlá LOCTITE. Čistič na báze rozpúšťadla, nezanecháva zvyšky. Odstraňuje väčšinu tukov, olejov, mazív a kovových triesok. Balenie 400ml.

Obj. čislo:
L7063400
Dostupnosť: SKLADOM
12,30 € s DPH 10,25 € bez DPH
+ -
LOCTITE LB 8151AS - sprej proti zadieraniu

LOCTITE LB 8151AS - sprej proti zadieraniu

Prostriedok proti zadretiu Loctite 8151, chráni kovy proti korózii, odolný voči vode vplyvom obsahu vysokomolekulárnych olejov. Spoľahlivé mazanie pohyblivých súčiastok, matíc kolies, brzdových kotúčov, laniek, dverných pántov atď. Balenie 300ml.

Sprej proti zadieraniu s hliníkom. Vysoká teplotná odolnosť. Výkonný prípravok na báze ropy, určený na zabránenie zadieraniu spojov a korózii pri vysokých teplotách na dielcoch, ako sú výfuky spaľovacích motorov a armatúry pre olejové a plynové horáky. Tento produkt sa typicky používa pri prevádzkových teplotách od -30 °C do +900 °C vďaka obsahu jemných kovových čiastočiek. Redukuje trenie aj opotrebenie povrchov. Farba sivá. Balenie 300ml.

Obj. čislo:
L8151
Dostupnosť: SKLADOM
14,50 € s DPH 12,08 € bez DPH
+ -
LOCTITE 243 - zaistenie závitov 10ml

LOCTITE 243 - zaistenie závitov 10ml

Profesionálny univerzálny prostriedok na poistenie závitov so strednou pevnosťou modrej farby. Utesňuje a zaisťuje matice a skrutky a bráni ich uvoľneniu v dôsledku nárazov a vibrácií. Zabraňuje uvoľňeniu vibrujúcich dielov, napríklad čerpadiel, prevodoviek alebo lisov. Pôsobí na všetky kovy, vrátane pasívnych podkladov (napríklad nehrdzavejúcej ocele, hliníka, pokovovaných povrchov). Preukázalo sa, že toleruje mierne znečistenia priemyselnými olejmi, napríklad motorovými olejmi, olejmi na zabránenie korózie a reznými kvapalinami. Umožnuje demontáž pomocou ručných nástrojov pre servis.

Obj. čislo:
L24310
Dostupnosť: SKLADOM
10,80 € s DPH 9 € bez DPH
+ -
LOCTITE 454 - sekundové lepidlo 3g

LOCTITE 454 - sekundové lepidlo 3g

Univerzálne rýchlo vytvrdzujúce jednozložkové gélové kyanoakrylátové lepidlo špecificky formulované pre ťažko lepiteľné materiály. Gélová konzistencia zabraňuje tečeniu lepidla aj pri lepení vertikálnych povrchov. Univerzálny gél ideálny, keď sa požaduje neodkvapkávanie alebo pre použitie na vertikálnych alebo horných povrchoch. Vhodný na lepenie papiera, dreva, korku, peny, kože, kartónu, kovov a plastov. Farba transparentná.

Obj. čislo:
L45403
Dostupnosť: SKLADOM
3,80 € s DPH 3,17 € bez DPH
+ -
LOCTITE 270 - zaistenie závitov 50ml

LOCTITE 270 - zaistenie závitov 50ml

Profesionálny univerzálna prostriedok na poistenie závitov s vysokou pevnosťou zelenej farby. Ideálny pre trvalé poistné kolíky na motorových blokoch a skriniach čerpadiel. Vhodný pre všetky kovové upevňovadlá vrátane nehrdzavejúcej ocele, hliníka, pokovovaných povrchov a ochranných náterov bez chrómu. Toleruje mierne znečistenia priemyselnými olejmi, napríklad motorovými olejmi, olejmi na zabránenie korózie a reznými kvapalinami. Má sa používať, ak sa nepožaduje pravidelné odstraňovanie pre údržbu. Ale je možnosť demontáže zahriatím na 300 ℃.

Obj. čislo:
L270
Dostupnosť: NA OBJEDNÁVKU
54 € s DPH 45 € bez DPH
+ -
LOCTITE 577 - tesnenie na závity 50ml

LOCTITE 577 - tesnenie na závity 50ml

Univerzálne tekuté tesnenie na závity na všeobecné použitie, na utesnenie kovových závitov, strednej pevnosti, v žltej farbe. Okamžité nízkotlakové utesnenie. Odolné voči palivám, olejom, chladivám a hydraulickým kvapalinám. Utesňuje spoj proti uvoľňovaniu spôsobenému vibráciami. Zabezpečuje okamžité nízkotlakové utesnenie kovových trubiek a armatúr. Tesnenie sa nevytláča, nezmršťuje, ani neupcháva systém odlupovaním. Vhodný na aplikácie nad hlavou a rýchle aplikácie pri nízkych teplotách. Má výbornú chemickú a teplotnú odolnosť a vyznačuje sa menším pohybom tekutého produktu po aplikácii na dielci.

Obj. čislo:
L577
Dostupnosť: SKLADOM
31,50 € s DPH 26,25 € bez DPH
+ -
LOCTITE EA 3430 - epoxidové lepidlo

LOCTITE EA 3430 - epoxidové lepidlo

Konštrukčné lepidlo - 2-zložkový päťminútový epoxid. Univerzálne použitie. Vynikajúca odolnosť voči poveternostným vplyvom. Zaisťuje opticky číru líniu spoja. Ponúka vysokú pevnosť na širokej škále materiálov a je vode odolné. Toto univerzálne lepidlo je vhodné na mnoho rôznych aplikácií pri opravách. Vďaka veľmi čírej línii spoja je produkt vhodný na lepenie skla, ozdobných panelov a výkladov. Stredná viskozita a rýchly čas vytvrdnutia pri izbovej teplote zaisťujú jednoduché nanášanie. Balenie 24ml

Obj. čislo:
L3430
Dostupnosť: SKLADOM
15,50 € s DPH 12,92 € bez DPH
+ -
LOCTITE SF 7200 - čistič a odstraňovač

LOCTITE SF 7200 - čistič a odstraňovač

Čistič dielcov a odstraňovač lepidiel a tesnení s uzáverom s prepínaním tryska/ sprej. Odstraňuje plošné tesnenia za 10-15 minút. Určený na odstránenie vytvrdnutých chemických tesnení na prírubách z mäkkých kovov. Po nanesení vytvára produkt na tesnenie pene podobnú vrstvu, ktorá zabraňuje stečeniu z nanesenej oblasti. Preto aplikácie zahŕňajú odstraňovanie všetkých typov chemických tesnení z kovových prírub. Je vhodný najmä na hliníkové a iné príruby z mäkkých materiálov, kde by škrabanie mohlo viesť k poškodeniu povrchu. Balenie 400ml.

Obj. čislo:
L7200
Dostupnosť: SKLADOM
17 € s DPH 14,17 € bez DPH
+ -
Stránky: